search
top

Charm Farm Opis

Wędrowcze, witaj w Lesie Charm Farm!

Witam przybyszu, dobrze że jesteś. Będziemy potrzebować Twojej pomocy aby magia i piękno naszego wspaniałego lasu została przywrócona.

Tak długo czekaliśmy, aż przybędziesz! Cieszymy się, że w końcu do nas dotarłeś i masz możliwość, oraz siłę zamienić małą wioskę, którą od nas otrzymasz w przepiękną krainę pełną magii i czarów! By pomóc CI w Twoim niełatwym zadaniu otrzymasz od nas pomocnika. Zabawny i bardzo przyjacielski stwór Szmu, przyłączy się do Ciebie i pomoże Ci w codziennych zadaniach.  Nie zapominaj o rzucaniu czarów, dzięki którym zaoszczędzisz sporo czasu i przyśpieszysz rozwój Twojej wioski.

W grze Charm Farm dostępnych jest mnóstwo kolorowych i magicznych postaci, skarbów oraz nietypowych budynków. Oczywiście oprócz tego nie może zabraknąć też bardzo dużej palety czarów, których z czasem nauczysz się sam używać. Twój sukces będzie zależał właśnie od prawidłowego i umiejętnego wykorzystywaniu magii. Nie jest to sztuka łatwa, ale jesteśmy pewni, że będziesz w stanie zostać wspaniałym magiem, który stworzy najpiękniejszą krainę w tej grze.

By w grę grało Ci się jeszcze przyjemniej polecamy zaprosić swoich znajomych.

W grze znajdziecie:

  • Bardzo dobrej jakości animacje, filmiki oraz dużą liczbę różnego rodzaju czarów, zadań, postaci i surowców.
  • Piękna magiczna sceneria z zapierającymi efektami specjalnymi.
  • Ciekawe misje do zaliczenia.
  • Możliwość tworzenia za pomocą czarów unikalnych przedmiotów.
  • Wiele przygód i dobra rozrywka na wyciągnięcie ręki!

 

 Graj w Charm Farm Online !

charm-farm-opis

Charm Farm to wspaniała gra dla wszystkich, w każdym wieku. Zapraszamy!

 

top